Slideshow CK

Letački klub Bumbar
Klub uspješno djeluje preko 12 godina.
Uspješan organizator paragliderskih susreta i natjecanja.

Članovi

Vlatka Švajda Bartaky
Zoltan Bartaky - Zoli
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et.
Danijel Petrina - Sitni

Koordinate referentne točke WGS-84: N 45° 28’33”/E
017° 39’ 00”
Opis: Uzletište je na južnoj strani Papuka na 559 metara
nadmorske visine, kilometar udaljeno od naselja Velike.
Sletište: 20 m x 30 m
Koordinate referentne točke WGS-84: N 45° 28’ 00”/E
017° 39’ 07”
Opis: Sletište je u podnožju brda Pliš.

LK Bumbar, Vinogradska 7, 34000 Požega